İndirilmiş oyunun tekrar indirilmesi

AhmetYılmaz3

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam Steam'dan Elite Dangerous'u bilgisayarıma yükledim. Fakat yükleme bittikten sonra oyun dosyaları ''steamapps'' klasöründe bulunmasına rağmen indirme bir daha başladı. Dosyaları doğrulamayı denedim işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bir ihtimal olsa da fidye virüsü bulaşmış olabilir (aynı sorunu bir ara bu yüzden yaşadığım için söylüyorum) oyun dosyalarında farklı uzantılı bir dosya (".wallet" gibi), dosyaların adının yanında E-Mail falan var mı diye bakın eğer yoksa fidye virüsü yok demektir. Yoksa aşağıdaki çözüm yolunu izleyin, yardımcı olacaktır büyük ihtimalle.

Muhtemel Çözüm Yolu

1. Steam'i tamamen kapatıp (görev yöneticisinden de) oyun dosyalarını farklı bir dizine taşıyın. Oyunun yüklü olduğu diskte bir yere taşırsanız kısa sürecektir (Steam oyunlarının yüklü olduğu klasör D diskindeyse D diskinde bir yere taşıyın).
  2. Steam'i açıp oyun dosyalarını kaldır seçeneği varsa kaldırın ve (yoksa bile) tekrar görev yöneticisinden kapatın.
  3. Oyun dosyalarını tekrar Steam dizinine taşıyın.
  4. Steam'i tekrar açın ve yüklemeyi başlatın. Otomatik olarak mevcut dosyaları tarayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı