İndirimde Outlast Trials almak

pilotds

Decapat
Daha fazla  
Dün sabaha karşı arkadaş grubumuzla oyunu aldık ve kendi içimizde Online güzeldir falan diye muhabbetler dönüyor. Ama bu hevesimiz sadece oyun inene kadardı. Oyunda ilk başta olan kısa hikayeye benzeyen şeyi atlayabiliyoruz oynamadan Online lobiye girebiliyoruz. Bana göre oyun şu anlık araf bir yerde çünkü iyi yanları ve kötü yanları da var.

Korku elementleri farklı çeşit olarak ayrılmış ama aslında sadece tuhaf insanlar var (sadece karakolu oynadık) büyük bir adam, onun aynısı olan küçük olan, deli polis, bizi deli eden kimyager ve birkaç tuhaf ses çıkartan yaratık. Genelleme olarak çeşitlilik güzel farklı farklı yapıdalar ama yapay zekaları şahsen benim görüşümce kötü önünde koşarak eğilip bir yere saklanıyorum sanki hiç peşimde değilmiş gibi yanımdan geçiyor. Oyun daha çıkmamış olabilir ama bana kalırsa bu kadar da kötü olmamalıydı. Tasarım çok hoşuma gitti etraf vb. hoşuma gitti.

Bir de para mevzusu oyunda para ve bilet var bunlarla kendi odamıza üstümüze bir şeyler alabiliyoruz ya da 10 bilet ile özgürlük satın alabiliyoruz bunu alınca bitiyor galiba emin değilim. Online lobide sadece gördüğüm kadarıyla bilek güreşi yapabiliyoruz.

Oyun alınabilir tavsiyem bu yönde geliştirilebilir gibi duruyor arkadaş grubuyla çok eğlenceli olur.

Geri
Yukarı