İndirme hızı 0 oluyor

emirhanking61

Zeptopat
Daha fazla  
Oyun, dosya vs. indirirken hız 0'a düşüyor. HDD ile alakası olduğunu düşünüyorum çünkü hız testinde internetim normal. Çözümü hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-25 122953.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-25 122953.png
    190,9 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
HDD ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Herhangi başka bir yerden başka bir şey indirirkende aynı sorunu yaşıyor musunuz - bağlantının kesilmesi yani? Steam'den ya da internet bağlantınızdan kaynaklıdır muhtemelen.

Hocam depolama alanınız oyuna ucu ucuna mı yetiyor? Yani 80 GB oyuna 100 GB boş alanınız mı var? Bazen alan ucu ucuna yeterken indirdiği dosyaları açıp durduruyor. Devam edebiliyor. Ben sadece SSD kullanırken yaşıyordum Reddit'te böyle yazmışlar.

Hocam depolama alanınız oyuna ucu ucuna mı yetiyor? Yani 80 GB oyuna 100 GB boş alanınız mı var? Bazen alan ucu ucuna yeterken indirdiği dosyaları açıp durduruyor. Devam edebiliyor. Ben sadece SSD kullanırken yaşıyordum Reddit'te böyle yazmışlar.
He evet hocam baya Steam sıkıştırıyor oyunlar o yüzden olabilir.
Eki Görüntüle 1040066
O sorun bende de vardı, indirme bölgesini değiştirdiğim de düzeliyordu.
Bende onu atıyordum hocam.

Hayır yeteri alanım var
HDD ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Herhangi başka bir yerden başka bir şey indirirkende aynı sorunu yaşıyor musunuz - bağlantının kesilmesi yani? Steam'den ya da internet bağlantınızdan kaynaklıdır muhtemelen.
Evet her indirmede yaşıyorum fark ettiyseniz steam de disk kullanımı düştüğünde hızımda düşüyor o yüzden böyle bir kanıya vardım.

Dosya Ekleri

• EG 2.png
    EG 2.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı