İndirme hızı düşüyor

sorgucu06

Decapat
Daha fazla  
İnternet download 100 / upload 20 ama oyun indirirken 10 Mbps oluyor sebebi nedir? İnternete kabloyla bağlanmıyorum.

İnternet download 100 / upload 20 ama oyun indirirken 10 Mbps oluyor sebebi nedir? İnternete kabloyla bağlanmıyorum.

10 Mbps mi 10 MB mi? 10 MB değerleri ise normal. Ancak 10Mbps olamaz olması için modemin kalitesiz veya uzak yerde olması gerekir. Ayrıca kablo ile bağlanmıyorsanız bağlanın ki öncelik sizde olsun.

10 Mbps mi 10 MB mi? 10 MB değerleri ise normal. Ancak 10Mbps olamaz olması için modemin kalitesiz veya uzak yerde olması gerekir. Ayrıca kablo ile bağlanmıyorsanız bağlanın ki öncelik sizde olsun.

Modemi değiştireli 2 yıl falan oldu 10 MB hızda modemde biraz uzakta kalıyor evet.

Ve kablo için ekstra adaptör almam lazım değil mi?

Modemi değiştireli 2 yıl falan oldu 10 MB hızda modemde biraz uzakta kalıyor evet.

Ve kablo için ekstra adaptör almam lazım değil mi?

Adaptör ne gerek var Ethernet kablosu alacaksın sadece. Onun dışında 10 MB hız gayet güzel bir değer. Ben bir sorun göremedim yavaşlık vs. Ping olur ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…