inFAMOUS oyunları bağlantılı mı?

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar PS4 sahibiyim, inFAMOUS ikili paketi(inFAMOUS Second Son™ + inFAMOUS™ First Light) şu an indirimde. Bu paketi almak istiyorum fakat merak ettiğim şey bu iki oyun inFAMOUS 1 ve 2 ile bağlantılı mı? Hikayede eksiklik olur mu?

Bağlantılı değil tam olarak. 1 ve 2. oyundaki karakterimiz farklı. Ama eğerki second son dlc paketini satın alırsan burda bir bağlantı var. Ama o bağlantı için 1-2 oynamana gerek yok. Ama ps3'ün varsa onları da oynamanı öneririm.

Cevabın için teşekkür ederim. Sormak istediğim son bir soru var ceza aldığım için yazamamıştım. Dediğim paket şuanda 75 TL(PS+ aktif) acaba sonraki indirimlerde fiyatı biraz daha aşağı düşer mi yoksa şuan ki fiyatı iyi mi?

Pek düşeceğini sanmıyorum. Al oyna dostum. Second son bana kalırsa Ps4'teki en iyi oyun. O ikili için 75 TL iyi bir fiyat. Ps Store dolar kuruna göre fiyat belirlediği için gelecek indirimlerde daha pahalı veya az çok aynı fiyatta olur.

Pek bağlantılı değil. Hani ilk 2 oyundan haberin olmasa serinin ilk oyunu sanırsın.
O paketin fiyatının daha kolay kolay düşeceğini sanmıyorum. Ben PS4'ü aldıktan 1-2 ay sonra 84₺'ye sadece Second Son'ı almıştım, acemiliğime gelmişti. Şimdi bu indirimleri görünce içim yanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…