Infinix Note 30 VIP alınır mı?

Bütçe
9000
Afrika pazarına odaklı ve Tecno ile ortak olan 'çöp' bir marka. Yerinizde olsam yanından bile geçmem.

Güncelleme desteği yok, arayüzü berbat ve optimizasyondan bi' haber bir sisteme sahip.

Kısaca uzak durun. A34 alın geçin, SoC dışında her türlü daha iyi.

JBL nasıl Infinix ile çalışmayı kabul etti, halen anlamadım.

Afrika pazarına odaklı ve Tecno ile ortak olan 'çöp' bir marka. Yerinizde olsam yanından bile geçmem.

Güncelleme desteği yok, arayüzü berbat ve optimizasyondan bi' haber bir sisteme sahip.

Kısaca uzak durun. A34 alın geçin, SoC dışında her türlü daha iyi.

JBL nasıl Infinix ile çalışmayı kabul etti, halen anlamadım.

Bende araştırdığım kadarıyla cihaz erken ölüyor

Bir gerçek varki yurtdışı teller bile artık çok pahalı oldu yani ortalama biraz eli yüzü düzgün bir xiaomi alıyım deseniz yurtdışı 13-14 bin liralardan başlıyor .. az değil birde bu telefonu içini açtırıp parçalatıp direnç falan atıyorlarmış ben şahsen o kadar para versem kıyamam .. üstüne açılan telin ip68 sertifikası falan varsa oda bence artık yalan olur gibime geliyor bir işe yaramaz..

Üstüne forumlarda sağda solda okuyoruz hep donanımsal müdahale ettirip yada direnç yaptrıp daha sonraki zamanlarda 2g 3g ye düşenler wifi den sık sık kopanlar kafasına göre telefonun açılıp kapanması kendini resetlemesi nfc nin çalışmaması gibi bir sürü sorunlar sıkıntılar çıkıyormuş..

O yüzden bence hem fiyat yanından çünkü infinix de tecno da piyasada çok uygun fiyatları xiaomi ye göre bile bulunuyor .. Duyduğum bildiğim kadarı ile de yazılımsal yollarla sorunları çözülüyormuş .. Bayada iyi satıyor .. satıyor diyorum çünkü sağda solda kimle sohbet etsem konuşsam kapış kapış gittiğini söylüyorlar .. özellikle bu note 30 vip modeli .. birde tecnonun bir modeli varmış unuttum adını şimdi ..

Ben bunu biraz xiaominin Türkiye’ye girdiği ilk zamanlara benzetiyorum hatta tıpa tıp aynısı gibi geliyor bana .. o zamanlarda xiaomi inanılmaz uygun rakamlara girmişti piyasada yer yapmak için onada o zamanlar bir ton tepki olmuştu forumlarda çinliden telefonmu alınır , yazılımı kötüdür xiaomi diye isim mi olur falan filan şimdi geldikleri başarı ortada ..

Ek olarak ben infinix yada tecnonun o kadarda geri markalar olduğunu düşünmüyorum tecnonun amiral bir modeli var mtk9000 işlemci koymuşlar hareketli motorlu merceği vardı ki hareketli motorlu bir telefona mercek koymak arge ve teknoloji ister demek adamlar teknoloji üretiyor geliştiriyor .. keza infinix jbl ile iş ortaklığı yapıyor bazı modellerine jbl ses sistemi kullanıyor bmw ile iş ortaklığı yapıyor bmw edition diye bir model çıkartıyor bunlar ufak firmaların yapabileceği şeyler değil ..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı