İngilizce Çeviri İsteği

Notbad

Hectopat
Amazon tarafından gönderilen siparişim gecikti ve İngilizce mail atmam gerekiyor ama Google Translate çok saçma çeviriyor bildiğiniz gibi. Metini alt tarafa bıraktım. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
Merhaba, 16 mayısta ulaşması gereken sipariş elime ulaşmadı. Ayrıca takip numarasının olmaması sebebiyle siparişin durumunu veya nerede olduğunu bilmiyorum. Yardımınızı istiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hi, My package did'nt come to me also I haven't got tracking number so I cannot get information about situation of my package. I need your help.
Thanks a lot.

Bu şekilde basite indirebilirsiniz.
Gözüme takıldığından söylüyorum *didn't olması gerekiyor.

Cevap için teşekkür ederim. Maile geri dönüş yapıldı fakat bir bölümü çeviride anlayamadım. Alta bırakıyorum.
If the shipment should nevertheless fail to reach you by 29 May 2018, please contact us again and confirm your delivery address.

Son düzenleyen: Moderatör:
If the shipment should nevertheless fail to reach you by 29 May 2018, please contact us again and confirm your delivery address.

''29 Mayıs 2018 tarihine kadar gönderi size ulaşmazsa lütfen bizimle tekrar iletişime geçin ve teslimat adresinizi onaylayın.''

Diyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı