İngilizce geliştirmek için film izlemelik site önerisi

ahlatliinsan

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selamlar. Bu yıl 9. sınıfa geçtim ama yabancı dil hocası İngilizce konuşuyor ve hızlı bir şekilde geçiyor. Bu yüzden neredeyse hiçbir şey anlamıyorum dinlediğim dersten. Benim de hedefim pilotluk ama bunun için çok sağlam bir yabancı dilin olması şart. Ben de İngilizcemi geliştirmeye karar verdim. Bu doğrultuda alt yazılı İngilizce filmler izlemek istiyorum. Bunun için bir site önerisi yapabilir misiniz? aylık 45-50TL'lere kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netflix işte, İngilizce altyazısız dublajsız izleyebiliyor olman gerek dizileri.

Hocam ingilizce yaparak altyazılı oyun oynayın, sadece ingilizce oyun oynayarak farketmeden o yıl işleyeceğimiz herşeyi ezberlemiştim farketmeden.

Hocam ingilizce yaparak altyazılı oyun oynayın, sadece ingilizce oyun oynayarak farketmeden o yıl işleyeceğimiz herşeyi ezberlemiştim farketmeden.
Bana durdurmali lazim oyunlar durmuyor malesef. Sungerbobu izlerken bile bilmedigim cok sey cikmisti. Ve takip edememistim hizindan dolayi. Cok hizli geciyordu.

Netflix alacaksan Papara'dan al ki daha ucuza alasın. Yarısını Papara ödüyor. Mesela en ucuz plan 13,50 TL oluyor. Ama aylık en fazla 15 TL verebiliyor.

Netflix alacaksan Papara'dan al ki daha ucuza alasın. Yarısını Papara ödüyor. Mesela en ucuz plan 13,50 TL oluyor. Ama aylık en fazla 15 TL verebiliyor.
Yani ben şimdi Standart versiyonu alsam 26TL mi ödeyeceğim? Bir de belirli bir ay sınırı var mı?

Netflix işini görür. papara ile özel paketi aldıktan sonra ödediğin ücretin 15 TL kadarını geri öder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…