İngilizce hikayeler için uygulama önerisi

Jeveuk

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar İngilizce'de kendime orta seviyede diyebilirim. A2-B1 arasında sıkışıp kaldım. Ve kelime ezberlemem lazım dolayısıyla İngilizce kitap okumaya karar verdim fakat pek düzgün bulamadım bulduklarım da ya çok basit ya da bayağı bir zorluyordu. Sizlerden istediğim bunun için kaliteli bir uygulama veya site önerisi, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dostlar İngilizce'de kendime orta seviyede diyebilirim. A2-B1 arasında sıkışıp kaldım. Ve kelime ezberlemem lazım dolayısıyla İngilizce kitap okumaya karar verdim fakat pek düzgün bulamadım bulduklarım da ya çok basit ya da bayağı bir zorluyordu. Sizlerden istediğim bunun için kaliteli bir uygulama veya site önerisi, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Normal bir kitap alman daha iyi olur. Eldeki bir kitaptan okuman ekrandan okumana göre kelimeleri ve kalıpları daha akılda kalıcı yapacaktır.

Makalelerin daha yararli olacağını düşünüyorum. Ayrıca Voscreen'e de bakabilirsiniz severek kullandığım bir site.

Makale haber gibi şeyleri okuman daha yaralı olur.
Şöyle bir site var girdikten sonra seni bir teste sokuyor ona göre kelime hazneni ölçüyor. Sende kelime haznene göre haber okuyorsun.
0-1000 Level 1
1000-2000 Level 2
2000-3000 Level 3

Yeni konular

Geri
Yukarı