İngilizce öğrenmek için kitap önerisi

Hydra.X

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 10400F

Anakart : Msi H510M-A PRo

Ram : Curcial 8GB+32GB = 40GB DDR4 ram

Ekran kartı : Msi RX 6500 Xt mech 4gb

SSD : Curcial 480GB
Arkadaşlar İngilizce pek bilmiyorum ve İngilizce öğrenmek için kitap önerir misiniz?

2'li jet kitap seti satıyorlar 320 TL'ye alınır mı? Kelimeleri kavramak için.

Kelime öğrenmek için kitap almana gerek yok internetten çok daha rahat öğrenebilirsin. Ne için İngilizce öğrendiğine göre kitaplar alman gerek akademik İngilizce öğrenmek istiyorsan çok okuma yapman gerekiyordur ve reading yeteneğini geliştirmek için set alırsın. İletişim kurmak rahat İngilizce konuşmak istiyorsan speaking kitapları kullanırsın. İngilizceyi tümüyle öğrenmek zor sürecektir önce en ihtiyacınız olan alana göre kitaplara yönelin.

İngilizce öğrenmek için kitap önermem bol bol pratik yap ve okullara veya kurslara ayrıca dualingo gibi ücretsiz platformlarada başvurabilirsin sonrasında ise ingilizceyi zaten öğrenmiş olursun yapman gereken tek şey ya internetten rastgele sesli veya sessiz İngilizce kitap okumak.

Kelime öğrenmek için kitap almana gerek yok internetten çok daha rahat öğrenebilirsin. Ne için İngilizce öğrendiğine göre kitaplar alman gerek akademik İngilizce öğrenmek istiyorsan çok okuma yapman gerekiyordur ve reading yeteneğini geliştirmek için set alırsın. İletişim kurmak rahat İngilizce konuşmak istiyorsan speaking kitapları kullanırsın. İngilizceyi tümüyle öğrenmek zor sürecektir önce en ihtiyacınız olan alana göre kitaplara yönelin.
Hocam ben akademik İngilizce öğrenmek istiyorum. Tavsiye ettiğiniz bir set var mıdır?

Geri
Yukarı