İngilizce öğrenmek için uygulama önerisi

Doğrudur. Dediğim gibi kullanmadım. O zaman bol bol okuma yaparak geliştirebilir bence. İngilizceyi hayatına entegre ederek yani her gün vakit ayırarak daha da geliştirebilir. Kelime öğrenmenin de faydası olacaktır kesinlikle. Benim tavsiyelerim bunlar. Başarılar dilerim.
Ha bu arada ''Voscreen, TED, Cambly (ücretli galiba) , Reddit, LyricsTraining, ReadingWordsPro, Quizlet ya da Memrise (ikisi de kelime için)'' tarzı uygulamaları isterseniz kullanabilirsiniz. Özellikle kelime için Quizlet ve Memrise'ın faydalı olabileceğini düşünüyorum. ReadingWordsPro da güzel bence. Ayrıca Modadil'in YDS diye bir uygulaması var. Modadil'in uygulaması ve ReadingWordsPro dil bölümünü okuyanlar ya da YDS / YDT sınavlarına hazırlananlar için uygun olabilir ancak içerisindeki makaleleri okumanın faydası olacağını düşünüyorum. İçinde kelimeler de var. Uygulama için istiyorsanız benim bildiğim uygulamalar bunlar. Daha vardır belki de aklıma gelmedi. Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi YouTube da güzel kaynak ve okuma kitapları da faydalı olabilir.

Geri
Yukarı