İngilizce yazıda ne deniyor?

Üzgünüm bu konuda bilgim yoktu. O zaman Fix kısmı:

"1. CS:GO başlatma ayarlarınızı kaydedin.
2. Kullandığınız nişangahınızı, radarınızı ve diğer gerekli komutlarınızı autoexec.cfg'ye kaydedin ve bunu C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg 'ye taşıyın.
3. C:\Program Files (x86)\Steam\userdata'daki dosyalarınızı yedeklemek amacı ile masaüstüne kopyalayın.
4. Steam'i kapatın.
5. C:\Program Files (x86)\Steam\userdata'da bulunan bütün klasörleri silin.
6. Steam'i çalıştırın.
7. Başlatma ayarlarınızı ekleyin.
8. CS:GO'yu çalıştırın.
9. autoexec.cfg'nizi kullanın veya elle eski grafik ve oyun ayarlarınızı yapın.
10. Oynarken FPS'inizi ve oyunun akıcılığını kontrol edin.
FPS'im çok artmadı ancak 240HZ olan monitörüm sanki 360HZ'ye dönüşmüş gibi oyunum akıcı olmaya başladı."

Not: Steam'den anlamıyorum o yüzden "başlatma ayarları"ndan kastını anlamadım. Tam karşılığı olmayabilir bu. Autoexec.cfg önceden kaydettiğiniz ayarlarınızı otomatik olarak yapan bir şey galiba?
Çok teşekkür ederim uğraşın için çok sağol dostum.
Başlatma ayarları derken oyunu çalıştırmadan önce başlatma seçenekleri diye bir yer var. Oraya kodlar falan yazabiliyorsun. Böylece oyun istediğin gibi başlamış oluyor. Atıyorum oyunu her açtığında kısa geçilemeyen bir sinematik var. Başlatma seçeneklerine -novid yazarak bu sinematiği kaldırabiliyorsun mesela.
Autoexec.cfg ise CS:GO ayarları. Görüntü ayarları, klavye ayarları ve daha onlarca ayarı kayıtta tutan metin belgesi. Çeviri için ise elinize sağlık.
Teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı