ininal başka karttan hesabıma para gelmedi

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Arkadaşıma barkodumu verip 100 TL kartıma göndermesini istedim. Para ondan gitti fakat bana para gelmedi? Önceden de ininal cüzdandan 100 TL'lik Steam cüzdan kodu almıştık ve o da çalışmıyordu Türkçe karakter içerdiği için? Arkadaşım beni kekliyor mu bana mı öyle geldi? .

Eskiden hesap satmıştım ve arkadaş ininal kartıma 150 TL yollamıştı. Sanırım arkadaşınız sizi kekliyor .

Gerçekten arkadaşın seni keklemiyorsa ve para sana gelmediyse başkasına gitmiş olabilir ama durumu teyit etmeden ininal müşteri hizmetlerini aramayın.

Seni kekliyor olabilir de olmayabilir de. Ininal'a açarsan konuyu destek biriminden. Sana olayı anlatırlar hataları varsa parayı yatırırlar. Hata gözükmez ise arkadaşın kekliyordur .Veya barkodu yanlış vermiş te olabilirsin.

Barkodu doğru verdim ya okul açılsada gidip bir hesap veriyim ona ben .D

EFT mi yaptı havale mi? EFT yapınca aynı sorun bende de olmuştu babam Garanti den İninal a para göndermişti para bana da gelmemişti babama da gelmemişti. Sonra babam Garanti ye mail atarak parayı geri alabildi.

EFT mi yaptı havale mi? EFT yapınca aynı sorun bende de olmuştu babam Garanti den İninal a para göndermişti para bana da gelmemişti babama da gelmemişti. Sonra babam Garanti ye mail atarak parayı geri alabildi.
İninal cüzdan üzerinden barkod ile para gönderme yaptık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…