İninal hesabındaki telefon numarasını başka hesaba aktarma

Apelion

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ininal kartımı yeni hesabıma numara ekleyebilmek için kapatmıştım kartı çünkü yanlışlıkla arkadaşın hesabına girmişim, farkında değilim. Eski hesabı da numarayı bu hesaba geçirebilmek için kapattım ama sonuç şok, geçiremiyorum. Bunu geçirmenin bir yolu falan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben ininal kartımı yeni hesabıma numara ekleyebilmek için kapatmıştım kartı çünkü yanlışlıkla arkadaşın hesabına girmişim, farkında değilim. Eski hesabı da numarayı bu hesaba geçirebilmek için kapattım ama sonuç şok, geçiremiyorum. Bunu geçirmenin bir yolu falan yok mu?

Güvenlik amaçlı geçiremiyorsunuz, her banka şirketinde böyle ininal Müşteri Hizmetlerini arayarak hesaptaki telefonu kaldırtabilirsiniz, ama tek sorun hesabı kapattığınız için erişemezlerse geçiremezsiniz.

Bildiğim kadarıyla telefon numarasının kayıtlı olduğu hesabı kapatmanız gerekiyor.

Kapattım zaten.
Güvenlik amaçlı geçiremiyorsunuz, her banka şirketinde böyle ininal müşteri hizmetlerini arayarak hesaptaki telefonu kaldırtabilirsiniz, ama tek sorun hesabı kapattığınız için erişemezlerse geçiremezsiniz.

Zaten önceden aradağım için bir şey demesinler şimdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı