İninal İle N11'den Alışveriş Yapılır mı? Debit Kart Nedir?

Uğur Ç.

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisi
N11 üzerinden saat almak istiyorum. Ödemeyi İninal ile yapmak istiyorum. Bu mümkün mü? Mümkün ise kart üzerindeki isim alanına ne yazmam gerekli? Bir diğer sorum ise farklı bir siteden yapmak istediğim saat alışverişinde Master Card seçtiğimde üst tarafda debit kart geçmez yazısı bulunuyor. İninal kart, debit kart sınıfına mı giriyor? N11' den ininal ile alışveriş yapan varsa cevap verirse sevinirim.
2015-06-10 14-48-45 Ekran görüntüsü.png
2015-06-10 14-50-41 Ekran görüntüsü.png

Debit kart olarak geçiyor, tam emin değilim o konuda. 3D'yi işaretleyip ödemeye devam edin. Dediğim gibi ödemeyi kabul etmezse 5 dakika Paypal hesabı oluşturun veya hesapsız ödeme yapın.

Debit kart olarak geçiyor, tam emin değilim o konuda. 3D'yi işaretleyip ödemeye devam edin. Dediğim gibi ödemeyi kabul etmezse 5 dakika Paypal hesabı oluşturun veya hesapsız ödeme yapın.
Çok soru sordum fakat son olarak kart üzerindeki isim kısmına kendi adımı mı yazıcam yoksa kartın adını mı?

Genelde sanal poslar oraya saçma bir isim yazsanız bile kabul ediyor. Çünkü oraya faturaya isim için kullanıyorlar. Kendi isminizi yazın, orası çok sorun değil. 3D etkin olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı