İninal Kart Aylık Kesinti

alohi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ayınkini kesti ama hesabımda hala para var. Diğer ay olunca yine kesecek mi? Kesecekse harcayacağım ondan sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ay kartın içinde para varsa 1TL keser. Kartın içinde para yoksa veya 1TL den az para varsa kesmez.

Ben PayPal Nakit kart aldım para falan çekmediler daha. Acaba PayPal'da yok mu bu para kesme olayı?

Ben PayPal Nakit kart aldım para falan çekmediler daha. Acaba PayPal'da yok mu bu para kesme olayı?
PayPal'da da var. Her ay 1TL. Onun için g2a'dan falan 0.20$ oyun falan alın boşa çekmesinler paranızı

Para yükleme harcı yazmışlar, şöyle olay; mesela 10 lira attınız, 10 kuruş kesiyor, 40 lira attınız, 40 kuruş kesiyor. Oranlamayı yapamadım şimdi ama tamamen böyle.Yoksa 1 lira kesmiyorlar direk

Para yükleme harcı yazmışlar, şöyle olay; mesela 10 lira attınız, 10 kuruş kesiyor, 40 lira attınız, 40 kuruş kesiyor. Oranlamayı yapamadım şimdi ama tamamen böyle.Yoksa 1 lira kesmiyorlar direk
100TL atsak 100 kuruş mu çekecekeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…