Ininal kart hakkında bilgi

Şu rezil kart yer yarıldı içine girdi resmen, hiç mi bir yerde olmaz ya? Hepsiburada'dan alıyorum 3 Temmuz diyor. Kafayı yiyeceğim az kaldı. Bu kadar mı zor bu kartı temin etmek? Cumartesi alanın bugün elinde oluyor, biz Cuma alıyoruz daha hazırlanamamış bile.

Şu rezil kart yer yarıldı içine girdi resmen, hiç mi bir yerde olmaz ya? Hepsiburada'dan alıyorum 3 Temmuz diyor. Kafayı yiyeceğim az kaldı. Bu kadar mı zor bu kartı temin etmek? Cumartesi alanın bugün elinde oluyor, biz Cuma alıyoruz daha hazırlanamamış bile.
Bende bugün PTT'ye gittim ancak orada satılmıyormuş. İnşallah D&R ve Vatan'da vardır.

Yeni kart almak için 5 lira ücret talep ediyorlar sizden. Ama İninal zaten size 7 lira veriyor olması gerekiyor. Kart hemen veriliyor. İsterseniz Migros, D&R gibi yerlerden de alabiliyorsunuz. Sanal kartla fiziksel olarak satın alma işlemi yapılabiliyor mu tam bir bilgim yok ama sanal karttaki barkod kısmını okutarak yapılabilir.
Sanal Kart ile kartsız işlem yapılıyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı