İninal Kart ile Spotify Premium alınır mı?

İninalden uzak durun ben 2017 de almıştım ilk kartımı toplam bu zamana kadar hesaba 1000TL yatırdıysam 400 TL'sini almışlardır sadece senden para kesme peşindeler ne avantajları var ne de bir işe yaradığı var. Papara aldım mükemmel, cashback var boş yere parada kesmiyor mükemmel Spotify da %50 ödediğinizi geri yatıyor mesela.

Arkadaşlar tosla’yı aldım içine 20 TL yükledim. Spotify Premium alıcaktım. Hata verdi, Farklı bir kart deneyin diyor yardımcı olur musunuz?
Oluşmaz ama inial değil Tosla almanı öneririm.

Bende ininial var, ama bende Tosla almanı öneririm. Ya da Papara

İninal almanı önermem ATM'ye para yatırırsın para keser, hiçbir şey yapmazsın aylık kullanım ücreti keser. Keser de keser daha avantajlı bir sürü kart var Papara, Tosla falan bak.

Hocam alabilirsin ama ininal artık çöpten de ötesi, onun yerine papara veya tosla gibi daha iyi kartları tercih etmenizi öneririm ben ikisini de kullanıyorum. Papara'da %50 cashback yani geri ödeme var.

Tosla'yı bilmiyorum ama Papara'da aylık kullanım ücreti yok. Para yatırma ücreti yok. Para çekme limiti daha fazla. Üstüne bir sürü popüler sitede, uygulamada cashback (geri ödeme var) YouTube, Spotify, Netflix, GittiGidiyor, N11 falan dahil bunlara.
Arkadaşlar sorun çözüldü. Online alışverişlerde kullanmak için en az 1 kere marketten pos cihazından alışveriş yapmamız gerekiyormuş bende gittim 1 TL'ye su aldım :) şimdi üyelik almayı denedim ve oldu. Çok teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı