ininal kart ile yapılan Apple harcaması sonrası telefona uygulama indirilmiyor

Her şey ininal kartımla bir şey satın almamla oldu. Kartta 20.59TL gözüküyordu. Harcadım ama para eksilmedi ve hem ininal hesabım hem de Apple kimliğim kafayı yedi. Kartı kullanamamaya başladım, telefonda da uygulama indiremiyordum. Başka Apple hesabı açtım ve yeni kart aldım sorun çözüldü sandım fakat çözülmemiş. Şimdi de uygulamalar güncellenmiyor ve diğer hesapta ödenmemiş fatura olduğunu söylüyor. Diğer kimliğe para yatırsam bu ödenmemiş fatura olayı çözülür mü? Çünkü o zaman kartta para yokmuş aslında ama nasıl oldu bilmem para var gözüküyordu.

Pazartesi ila Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da cep telefonunuzdan 0216 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Arayıp derdinizi anlatırsanız çözerler büyük ihtimale.

Pazartesi ila Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da cep telefonunuzdan 0216 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Arayıp derdinizi anlatırsanız çözerler büyük ihtimale.

Hocam şimdi konu ödemediğim para ile ilgili olunca haberleşmek istemiyorum. Bende suç yok ama ne olur ne olmaz.

Hocam şimdi konu ödemediğim para ile ilgili olunca haberleşmek istemiyorum. Bende suç yok ama ne olur ne olmaz.

Benim de zamanında bir bug olmuştu Kafa Topu 2 de 35 TL değerinde satın alım yapmıştım ama karta para yoktu sonradan nasıl düzeltimi hatırlamıyorum arayıp sorun bence sizden zorla paranızı alacak değiler.

Geri
Yukarı