İninal kart Paypal'a bağlanıyor mu?

HighLander

Hectopat
Daha fazla  
  • İninal kart aldığımız da paypal a bağlayabiliyor muyuz?
  • Bir de en az 25 tl yükleniyormuş doğru mu acaba?
  • Başvuruda TC kimlik ve adres soruluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paypal a bağlanıyor diye duymuştum, ben bağlamadım.

Migroslardan yüklersen evet en az 25 tl yükleyebiliyorsun.

Evet soruluyorlar.

Peki ben kart alacakken 5 TL götürsem alabiliyorum değil mi? İlla o anda yükleme yapmam gerekiyor mu?

İninal Kart'ınıza dolum noktalarımızda yatırabileceğiniz en düşük para tutarları; Migros ve Tansaş'larda 25 TL, PTT merkez şube ve online bakiye servisimizde 10 TL ve PTTmatik ATM'lerinde ise 5 TL'dir.

Paypala bağlanabiliyor + İninal Kart'ı ilk aldığında 25 TL veriyorsun. Yükletmeden almak diye bi'şey yok. Mecburi yani. En azından ben öyle biliyorum.

ben ininal kartımı irternetten mobil ödeme ile kargo dahil 9tl ye aldım kapıma kadar geldi ininal kartta irternet üzerinden a aktarıp hem mastertercart hemde palpal da kulanabilirsin.migros iş değil 2 tl yükleme parası vs git ptt matiğe anında bedava yüklett isteğin miktarı
burda para yükleme
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burda palpal a geçiş i anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı