İninal kart sanal kartı fiziksel kart yapmak

Yusuf Furkan BAL

Hectopat
Yer
Yozgat/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni İninal kart aldım, kartı yanlışlıkla sanal kart olarak İninal cüzdan uygulamasına kaydettim. Fiziksel karta nasıl dönüştürebilirim ve sanal kart ile fiziksel kart arasındaki fark ne?

Not: Sanal kartlarda kart görünümünü nasıl değiştiriyoruz? :)

Şu an elimde Teknosa’dan aldığım bir İninal kart var, işte bu kartı sanal kart olarak kaydettim, tekrar fiziksel karta dönüştürebilirmiyiz ?
Aynen öyle. binlerce sanal kart açabilirsin. Ben alışveriş yaparken sanal karta alacağım ürünün bakiyeyi sini aktarıyorum ve o karttan alışveriş yapıyorum. İşim bitince de kartı yok ediyorum. Böylelikle şifremi çalarlar mı ? kartın limiti de bilmem kaç bin bir çalınırsa o kadar borca kim girecek gibi sorunlar ortadan kalkıyor.

Fiziksel kartını, sanal kart şeklinde nasıl kaydedebiliyorsun? öyle bir şey yok. sen direkt sanal kart açmışsın.
Hayır sen yanlış biliyorsun ininal cüzdan uygulamasına girdiğimde sanal kart oluştur vardı ve sanal kart oluştur kısmında kartın arkasındaki barkodu okutun diyordu okuttum ve sanal kart olarak kaydedildi, normalde ATM’den para yükleniliyor ve ATM’ye gittiğimde bankanız onay vermedi gibi bi ibareyle karşılaştım.
Neyse kartı kapattım yeni bir kart alacağım, sonuçta 5tl :p

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı