ininal Kart satın alımları nerede gözükür?

Herkese Merhabalar
Benim ailem küçüklüğümden beri paralı oyunlara karşılar. 1-2 yıl önce ailem bana ininal kart almıştık doğum günümde, ben de sevinmiştim sonunda internetten alışveriş yapabiliceğim diye. Hemen paralarımı içine aktardım fakat annem ile babam hala bir tane paralı oyun almak istediğimde karşı çıkıyorlar. Annem birazcık olaya yakın bakıyor belki izin verir diye ama sonra babam geliyor ve hayır oyunlara para verilmez diyor fakat çoğu kişi biliyordur ki ücretsiz oyunların çoğu leş. Ben bu durumdan şikayetçiydim bu yüzden de bir hata yaptım ve ininal alınmadan önce mobil ödeme ile oyun alıyordum. Bunu öğrenmiyorlardı çünkü benim telefonum. Ama kart alındıktan sonra da buna devam ettim. Maalesef ininal kart annemin telefonuna kayıtlı ama zaten Steam'den bir şey aldın mı telefonuna bir mesaj gelmiyor, sadece hesap e-postasına geliyor lakin LoL'de telefona doğrulama geliyor. Bir keresinde mallık yapıp LoL'e az denmeyecek bir para yatırdım ve hemen annemin mesajlarından sildim ininal'i. Fakat ertesi sabah babam geldi bana sordu "Sen oyunlara para mı yatırdın?" diye. Ben biraz yutkundum, sonra ise lütfen bir daha böyle şeyler olmasın dedi sakince. Sakince demesi beni şaşırttı. Benim sorum ise sizce nereden öğrendiler? Daha önce Steam'den aldıklarımı bilmiyorlar kartla. Onu neden görmediler veya onu da görebilirler mi? Nasıl görmemelerini sağlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizli yapmamanı tavsiye ederim. Sonuçta onlar annen ile baban 🙂. Seni düşünüyorlar. İninal ile alırken olmayan para dışında çekim olmayacağını onlara anlat.

Yeni konular

Geri
Yukarı