İninal kart üzerinden nakit para çekememek

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Ininal kartımın yıllık nakit çekim limiti doldu. Fakat nakit paraya ihtiyacım var ve kartta 100 lira bakiye var. Ben bu karttaki parayı nasıl alabilirim? Birkaç benzinciye sordum karttan parayı çekip nakit verebilir misiniz diye. Yasak dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ininal kartımın yıllık nakit çekim limiti doldu. Fakat nakit paraya ihtiyacım var ve kartta 100 lira bakiye var. Ben bu karttaki parayı nasıl alabilirim? Birkaç benzinciye sordum karttan parayı çekip nakit verebilir misiniz diye. Yasak dediler.

Bir umut mahalle bakkalı verebilir.

Merhaba arkadaşlar ininal kartımın yıllık nakit çekim limiti doldu. Fakat nakit paraya ihtiyacım var ve kartta 100 lira bakiye var. Ben bu karttaki parayı nasıl alabilirim? Birkaç benzinciye sordum karttan parayı çekip nakit verebilir misiniz diye. Yasak dediler.

Pardon yanlış okumuşum arkadaşın dediği gibi bakkalda deneyebilirsiniz.

ininal kartının kimlik teyit ile para çekebilirsin 50000 liraya kadar çıkarabilirsin.

-ininal kartını hiçbir şekilde tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı