ininal Kart'a ATM'den para atılır mı?

meehmet_emin

Decapat
Daha fazla  
ininal Kart'ım var da ATM'den para atılabiliyor mu? Şok'a gittim az önce, sistem hatalı dedi, ondan sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ininal Kart'ım var da ATM'den para atılabiliyor mu? Şok'a gittim az önce, sistem hatalı dedi, ondan sordum.
Normalde Şok'tan da atılıyor fakat kasiyerler ya uğraşmak istemedikleri ya da nasıl kullanacaklarını bilmedikleri için sistem bozuk diye tersliyorlar.
En iyisi Papara Black Card ve ATM'den yatır tabii ki ŞOK ile falan uğraşma evine ATM çok uzak değilse gereksiz bence ve devamlı marketin açık olduğu saatlere bağlı kalmazsın ve markette çalışanlarla uğraşmak zorunda kalmazsın.

Normalde Şok'tan da atılıyor fakat kasiyerler ya uğraşmak istemedikleri ya da nasıl kullanacaklarını bilmedikleri için sistem bozuk diye tersliyorlar.

En iyisi Papara Black Card ve ATM'den yatır tabii ki ŞOK ile falan uğraşma evine ATM çok uzak değilse gereksiz bence ve devamlı marketin açık olduğu saatlere bağlı kalmazsın ve markette çalışanlarla uğraşmak zorunda kalmazsın.
Bir kere yüklemeye gittim sistem bozuk dedi aşağımızda bi Şok daha vardı oraya gittim hemen yükledi. Garipler biraz.

Normalde şok'tan da atılıyor fakat kasiyerler ya uğraşmak istemedikleri ya da nasıl kullanacaklarını bilmedikleri için sistem bozuk diye tersliyorlar.

En iyisi Papara Black Card ve ATM'den yatır tabii ki şok ile falan uğraşma evine ATM çok uzak değilse gereksiz bence ve devamlı marketin açık olduğu saatlere bağlı kalmazsın ve markette çalışanlarla uğraşmak zorunda kalmazsın.

Anladım eyvallah.

Geri
Yukarı