İninal karta para yatırma sorunu

EmirhanBastg

Hectopat
İninal kartıma para yatırmak ıstıyorum fakat PTTMatik'e gittigimde şifreyi giriyorum ama para yatırma çıkmıyor sadece para çekme şifre değiştirme ve bakiye sorgu var. ING ATM'sinde ise kartı ATM'ye sokuyorum 3/4 saniye bekliyor ve kartı bana geri veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal kartıma para yatırmak ıstıyorum fakat PTTMatik'e gittigimde şifreyi giriyorum ama para yatırma çıkmıyor sadece para çekme şifre değiştirme ve bakiye sorgu var. ING ATM'sinde ise kartı ATM'ye sokuyorum 3/4 saniye bekliyor ve kartı bana geri veriyor.
ing de kartı sokarak para yüklenmiyor orada bilmem ne karta para yükle diyor ona tıkla sonra oradan ininal (tabii bunları atmden yapcaksın) sonra tc ni telefon numaranı ve kart numaranı isticek sonra tadaaa parayı vereceksin yükleyecek üstüne üstlük bir de para kesmiyor !

PTT bu aralar sıkıntılı sanırsam. Geçenlerde de burada bir konuda sizin gibi sorun yaşamışlar. Çözümü bulamadılar. Herhalde ileride düzelir.
ING ise kartı sokmamanız lazım.
Burada nasıl para yükleyebilirsiniz videosu var bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca ING para kesintisi yapmıyor. Size tavsiyem sadece ING üzerinden yüklemeniz.

PTT bu aralar sıkıntılı sanırsam. Geçenlerde de burada bir konuda sizin gibi sorun yaşamışlar. Çözümü bulamadılar. Herhalde ileride düzelir.
ING ise kartı sokmamanız lazım.
Burada nasıl para yükleyebilirsiniz videosu var bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca ING para kesintisi yapmıyor. Size tavsiyem sadece ING üzerinden yüklemeniz.

Ptt üzerinden artık ininal karta para yüklemesi yapılmıyor. Kimi kullanıcılara yeni yükleme adresleri mesaj ile gönderilmiş, kimi kullanıcılara gönderilmemiş durumda. Diğer bankalardan yapılıyor artık. En sağlıklısı ise evet dediğiniz gibi İNG ATM'si üzerinden yükleme yapmak.

Dünde ben fark ettim Red Dead Redampion 2 yi ön sipariş ile satın almak için para yükleyeyim dedim ama sistem komple değişmiş ön ödemeli karta para yükleme seçeneği de kaldırılmış.

Tek seçenek ING ATM leri. Hem de PTTmatik ler gibi her yüklemede para kesmiyor.

Bugün kan ter içinde öğle vakti iki PTT bankamatiğine gittim ve parayı yükleyemedim. Yakınlarda ING ATM'si olduğunu da sanmıyorum. Garip...

PTT bankamatik sıkıntılı değil o sistem öyle yapıldı, ininal kart'a para çekme özelliği geldi ve sadece PTTMatik'ten para çekebiliyorsun. Diğer ATM'lerde ise sadece para yatırma seçeneği var. Para çekerken para kesiyor mu, kesiyorsa ne kadar kesiyor bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı