İninal mı, Papara mı?

Peki 18 yaş altı hesap oluştururken neler gerekli ve telefon numarası ailedeki başka birisine ait olması sorun yaratır mı?

Kimlik doğrulama işi çok sıkıntı hocam ya Papara'da kimliği okuyor algılamıyor aile izni falan sinir ediyor insanı.

Tabii ki Papara ancak ailenin adına Nays hesabı oluşturup onu da kullanabilirsin izin alarak ya da ilk imza gibi banka hesabı da açabilirsin bir ebeveynle.

Son düzenleme:
Bu ikisi arasından kesinlikle Papara. Uzunca bir süre İninal kullandım leş gibi. Papara geçicem diye bekledim İş Bankasına geçtim. Fakat dediğim gibi İninal rezalet bir kart, bu ikisi arasından Papara alın.

Bu ikisi arasından kesinlikle Papara. Uzunca bir süre İninal kullandım leş gibi. Papara geçicem diye bekledim İş Bankasına geçtim. Fakat dediğim gibi İninal rezalet bir kart Papara alın.
İninal da ne gibi sorunlar ile karşılaştınız?

Kimlik doğrulama işi çok sıkıntı hocam ya Papara'da kimliği okuyor algılamıyor aile izni falan sinir ediyor insanı.
Kimlik doğrulaması tam olarak nasıl oluyor neler gerekli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…