İninal neden kötü?

Papara nerede satılıyor ki?

Satılmıyor, ücretsiz. Kendi sitesinden sipariş verebilirsiniz.

3 sene önce 200 liralık yurt dışı alışverişimden 30 TL komisyon aldığı için…

Evet paparanın bir de o avantajı var ekstra karta da para vermiyorsun.

Papara nerede satılıyor ki?
CarrefourSA'dan lite card alabilirsiniz ama eğer para çekmek istiyorum derseniz Black Card sipariş etmeniz lazım. Ve Paparanın tek kötü yanı bence aşşırı iğrenç bi doğrulama sistemi var.

CarrefourSA'dan lite card alabilirsiniz ama eğer para çekmek istiyorum derseniz Black Card sipariş etmeniz lazım. Ve Paparanın tek kötü yanı bence aşşırı iğrenç bi doğrulama sistemi var.
Nasıl ki doğrulama sistemi?

Nasıl ki doğrulama sistemi?
Kimliğini okutup dğuruluyorsun, sonra velinin TC'sini istiyor onu da veriyorsun veline mesaj gidiyor, tıklıyor mesaja ona da hesabı doğrulattırıp kabul ediyor. Velinizi ikna etmeniz lazım.

Kullanan kaldı mı hala?

Kimliğini okutup dğuruluyorsun, sonra velinin TC'sini istiyor onu da veriyorsun veline mesaj gidiyor, tıklıyor mesaja ona da hesabı doğrulattırıp kabul ediyor. Velinizi ikna etmeniz lazım.
Naysda da aynı mantık var diye almadım. Paparayı da almam o zaman hiç uğraşamam. Tosla var şimdi de çok farkeder mi? Yine de dursun diye alacaktım ama uğraşamam işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…