İninal para gönderme

HAXLE

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram İ5-3470 Radeon GTX 1050 Hıkvıson C100 120 GB SSD
Meslek
Music Producer
Bir arkadaş bana ininal üzerinden para gönderecekti ama hesap No'yu yazmayı unutmuş ve para benim hesabıma gelmiyor.
Parayı geri alabilir miyiz?

Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olur ayrıyeten dediğiniz sanal kartı hiç önermem çok kötü Papara ve Nays varken neden İninal kullanıyorsunuz?

Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olur ayrıyeten dediğiniz sanal kartı hiç önermem çok kötü Papara ve Nays varken neden İninal kullanıyorsunuz?
Hocam müşteri hizmetlerine aramadan ulaşabilir miyim?

Papara hesabınıza sadece sizin adınıza olan herhangi kartla para gönderebiliyorsunuz. Nays'ı bilmiyorum, kullanmadım. İninal başkasına ait kartlardan, hesaplardan para alma konusunda gerçekten kullanılabilir. İlk ön ödemeli kartımdır, babamdan az harçlık almamışımdır. Papara gibi cashback vermiyor diye bu kadar ezmeye gerek yok bence. Hâlâ kullanılabilir.

Papara hesabınıza sadece sizin adınıza olan herhangi kartla para gönderebiliyorsunuz. Nays'ı bilmiyorum, kullanmadım.

Nays ile sanal karttan bile para yükleyebiliyorsun, Papara'ya bankamatikten ATM ile ve ya kart ile para yükleyebiliyorsun. Papara bazen bedava 25-50-100TL gibi cashback paralar veriyor, zaten cashback olayı var. (papara black kart çıkartmak bedava bu arada da) Nays'da da cashback var, Amazon Prime üyeliği %50 indirimli oluyor. Ayriyeten Nays bazen kazı kazan oynamana izin veriyor kazıyorsun içinden gerçek para çıkıyor, bu gibi bir sürü özelliği hiçbiri İninalda yok ayrıyeten aylık Inınal 2TL otlanıyor. İki kartta da kullanım ücreti yok aksine üstüne para veriyor. Hala daha ininalı öven ve kullanana bir şey diyemiyorum. Kendi tercihi artık.:D

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı