İninal para transferi nasıl gerçekleşir?

aysegulo1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, İninal plus için başvuru yapmıştım. İninal plus olmak istememin sebebi başkalarına da para gönderebilmekti ama sonradan öğrendim ki İninal plus olunca limit artıyormuş. İninal'in yeni yasasında sözleşmeli hesap olmadan da yaşın 18 ve üstüyse istediğin kişiye bankaya para transferi gerçekleşebiliyormuş bu doğru mu kullananlar bilgi verebilir mi

Merhaba, ininal Plus için başvuru yapmıştım. İninal Plus olmak istememin sebebi başkalarına da para gönderebilmekti ama sonradan öğrendim ki ininal Plus olunca limit artıyormuş. İninal'in yeni yasasında sözleşmeli hesap olmadan da yaşın 18 ve üstüyse istediğin kişiye bankaya para transferi gerçekleşebiliyormuş bu doğru mu kullananlar bilgi verebilir mi?

Merhaba Papara alabilirsin ben bu inialle çok uğraştım becerilmiyor çok zor yapamadım ben hem Papara da aidat yok her şey bedava hatta harcamalarından para kazanıyorsun kartın ayağına kadar bedava ya geliyor sadece başvuru yapıyorsun 18 yaşının üstündeysen limitsiz kartın tüm dünyada geçerli oluyor.

Bir ininal kullanıcısı olarak paparayı tavsiye ederim. Herhangi bir ücretli abonelik vs. mi aldınız örneğin? 30 Liraya spotify mesela. Onun bir kısmını size geri ödüyor. Güvenlik konusundada endişeniz olmasın. Güvenlidir. Ayrıca diğer kullanıcınında belirttiği gibi herhangi bir para kesintisi vs. de yaşamıyorsunuz. İninal gibi ay başı 2Tl gibi ufak ufak kopartmıyor sizdende.

Paparayada dolandirici diyorlar ya cok ugrastim yapamadim derken ne olmadi mesela
Dolandırılacak hiçbirşey yok ki. Kart siparişi ücretsiz , aylık aidat yok ve üstüne üstlük cashback var. Ininal'dan Paparaya geçtiğimde inanılmaz rahatladım. O çektiği 1-2 liralar yüzünden sürekli arkadaşlarımdan 1 lira istemek durumunda kalıyordum, para transferi yaparkende ücret alıyordu. Arkadaşımdan istediğim o 1 lira 6 liraya mâl oluyordu.

Anladim ailem eve sozlesmenin gelmesini istemiyor banka hesabi acmamida istemiyor bende para aldigim gibi para transferi de yapmak istiyorum diger bankalara veya arkadaslarima paparada bunu yapabilmem icin sozlesmeli olmam gerek onayli hesapda istedigim ibana yollayamiyorum ama ininalde 18 yas ustu olmak yetiyor sadece bu yuzden gectim

Geri
Yukarı