İninal veya Tosla kart kullanmak uzun vadede sıkıntı çıkarır mı?

CilaliCorba

Centipat
Daha fazla  
Ben birkaç yıldır ininal kullanıyorum ama hesabı kapatmadım. Uzun vadede hesabın açık kalması herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Biraz paranoyak biriyim. Örnek: İninal veya Tosla'nın FETÖ ile bağlantısı çıkarsa uzun süredir kullanmadığımdan içeri alınır mıyım?

Ben birkaç yıldır ininal kullanıyorum ama hesabı kapatmadım. Uzun vadede hesabın açık kalması herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Biraz paranoyak biriyim. Örnek: İninal veya Tosla'nın FETÖ ile bağlantısı çıkarsa uzun süredir kullanmadığımdan içeri alınır mıyım?
Bir sorun olmaz.

Milyonlarca kullanıcıyı gözaltına mı alacaklar yani :D bu paranoyaklık biraz gereksiz ve fazla.

FETÖ ile bağlantısı çıkarsa kullananlar değil sahipleri ceza alır. Bir sorun olmaz.

Hocam bu kadar paranoyak olmayın. Mantık yürüterekte kendi cevabınızı alabilirsiniz. Bu uygulamalar size ne amaçıyla sunuldu? Banka işlevi gören vadesiz hesaplar ile 18 yaşından küçüklerinde rahatça kullanabilmesi için. Eğer şirketten bir sıkıntı ortaya çıkarsa neden bunun cezasını müşteriler çeksin? Artı olarak bunlar devlet ile bir çalışan şirketler. Tosla zaten Akbank’ın. Akbank’a güvenmiyorsanız, devlet bankaları kullanın.

Geri
Yukarı