ininal vs. Papara vs. Tosla

Tosla'da Steam ve Epic'te geri ödemeli indirimler oluyor. Spotify, YouTube Music ve Trendyol için de zaman zaman geri ödemeye rastladım. Papara kullanmadım, bilmiyorum dolayısıyla. Hem Tosla hem Papara alıp ikisinin de dönem dönem indirimlerinden yararlanabilirsiniz bence. Tosla'nın da aylık kullanım ücreti yok çünkü.

Dediğiniz gibi "oyun harcamaları" için alacaksanız Tosla daha iyi. E-pin'lerde cashback olayı var, arada Steam ile ilgili kampanyalar da oluyor, Papara'da bu yok. Yanıtlayan kimsenin bundan haberi de yok sanırım. Ayrıca iki kart da kullanımı ücretsiz kartlar, yani ikisi arasında seçim yapmak gibi bir mantıksızlık yerine ikisini birden alırsanız ikisinin de kampanyalarından faydalanırsınız.

Dostum, Papara en iyi seçim ama 5₺'ye ininal kart alırsan gerektiği zaman yatırır, kredi kartı yerine kullanırsın. En azından elinde dokunabildiğin bir kart olur. Zevkine yani.
Kardeşim Papara'nın da kartı var, farkındasındır umarım. Hem de ücretsiz ve çipli, temassız...
ininal'den her şekilde daha iyi yani.

Ben ininal kullanıyordum. Papara'ya geçtim öneri üzerine fakat genel olarak EFT yoluyla karta para atıyorum. Papara'da hesap adıyla EFT yapılacak kartın üstündeki isim aynı olmalıymış, o yüzden bir daha ininal'e geçtim.

Sürekli para yatırıp çekiyorsanız Tosla. Normal kullanımda Papara. Bu arada cashback konusunda son zamanlar Tosla daha fazla kampanya yapmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı