INNO3D 1660 Ti Twin X2 vs Palit 1660S GP OC

Sharkie

Kilopat
Yer
Bornova, İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistem toplarken işlemcide i3 10100F’te karar kıldım. Buna ekran kartı bakarken önce Palit 1660 Ti Dual bakıyordum 2540 liraydı ama stok bitti ve diğer yerlerde fiyatlar çok yüksekti, daha sonra INNO3D 1660 Ti baktım. Şu an 2640 lira o da. Daha sonra 1660 Super ve Ti arasında çok bir fark olmamasından Super kartlara bakmaya başladım. Palit 1660 Super GP OC modelini gördüm ve 2450 lira. Soğutma açısından hangisi daha öndedir siz hangisini tercih edersiniz? 200 lira daha verilip Ti alınır mı Super al geç mi dersiniz? Linkler;
Inno3d 1660Ti Twin x2
Palit 1660 Super GP OC

200 TL fark verilir bence INNO3D iyidir. Butceniz cok kisitli ise s sizin için yeterli olur. Fark cok az en fazla 4-5 FPS fark ediyor aralarinda karar size kalmis.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benchmark testlerini daha önceden izleme fırsatım olmuştu. İki markada bana göre fiyat performans kartları üretiyor. Ben olsam almışken 1660 Ti alırdım yine de karar sizin.

Soğutma olarak ikisi arasında pek fark yok diye hatırlıyorum. Temel farkları Palit'de 3 VRM var, Inno3D 4 VRM. OC vs. yapmıyorsanız çok takmanıza gerek yok bunu.

1660 Ti kas gücü olarak biraz daha iyi ama 200 TL'ye değecek bir fark söz konusu değil. Palit 1660S öneririm.

Soğutma olarak ikisi arasında pek fark yok diye hatırlıyorum. Temel farkları Palit'de 3 VRM var, Inno3D 4 VRM. OC vs. yapmıyorsanız çok takmanıza gerek yok bunu.

1660 Ti kas gücü olarak biraz daha iyi ama 200 TL'ye değecek bir fark söz konusu değil. Palit 1660S öneririm.
Bilmediğimden soruyorum VRM farkı nasıl bir katkı sağlar? Karta OC yapmayı düşünebilirim önemli fark yaratırsa 200 lira daha verebilirim

Bilmediğimden soruyorum VRM farkı nasıl bir katkı sağlar? Karta OC yapmayı düşünebilirim önemli fark yaratırsa 200 lira daha verebilirim
OC yapmayı düşünüyorsan değer olabilir, 4 VRM olmasıyla kartta daha az stres oluşturur ve daha az ısınır. Tabii normal/stok haliyle pek bir farkını görmezsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı