Inno3D RTX 4070 Twin x2 OC nasıldır?

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Inno3D RTX 4070 Twin x2 OC modeli yeni çıktı ancak sizce soğutması nasıldır? İdare eder mi acaba yoksa çok mu ısınır? Inno3D'nin genel olarak soğutması nasıldır?

Valla hocam bir yerden para gelicek 16.000. 1-2 hafta içerisinde direkt alacağım. Sonra da sırada monitör var. Türkiye'de sistem güncellemek feleğin çemberinden geçmek gibi resmen. Anakartı işlemci RAM yeniledim, bir monitör ve ekran kartı almak için 30 yaşında çabalıyoruz saygın bir meslek yapmama rağmen. Üzücü gerçekten. Cevaplarınız için teşekkür ederim. @Yekta Bey

Vallahi hocam bir yerden para gelecek 16.000. 1-2 hafta içerisinde direkt alacağım. Sonra da sırada monitör var. Türkiye'de sistem güncellemek feleğin çemberinden geçmek gibi resmen. Anakartı işlemci RAM yeniledim, bir monitör ve ekran kartı almak için 30 yaşında çabalıyoruz saygın bir meslek yapmama rağmen. Üzücü gerçekten. Cevaplarınız için teşekkür ederim. @Yekta Bey

Gerçekten çok kötü durumdayız hocam. Ben de yeni bir sistem topladım zar zor. Bir bilgisayar almak için 4 ay çalışmak gerçekten çok üzücü. Rica ederim ne demek :)

Lansman fiyatından satın aldım. Kargo bekliyorum. 15-16k bandında muazzam bir ürün olduğunu düşünüyorum. 200W TDP, DLSS 3.0 vs. su anda Ti ile arasında 7Klık fiyat farkı var. Fark 3-4K olsa Ti tercih edilebilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı