Input lag ve yırtılma sorunları

Hecarimm

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce hiçbir bilgisayarda karşılaşmadığım bir sorunla karşıyayım sanki her şey biraz geç işleniyor mu desem bilemedim. Single Player oyunlarda oynuyor muyum oynamıyor muyum anlayamıyorum tadı falan kalmadı. CS:GO'da aim falan imkansız oldu resmen. İlk başta monitörden şühelendim 3 farklı monitör denedim sonuç aynı. XMP Memory TRY it ile RAM frekansıyla oynadığımda bariz değişimler oluyor (hala kötü) oyunlar HDD'ye kurulu sistem şu şekilde.
RTX 2060.
i5 9400F.
HyperX 2666 MHz (8x2)
MSI H310M PRO VD Plus.

HyperX RAM kullananlar böyle bir sorunla karşılaştınız mı?
Anakart veya RAM'den şüpheleniyorum boşa para vermek de istemiyorum iade etmeye kalksam ne diyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskte sıkıntı olabilir arkadaşım, SSD varsa oraya kurup deneyebilirsin. Ayrıca bilgisayar yükteyken işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını kontrol edebilirsin.

CS:GO'da ben XMP kapalıyken input lag azalmış gibi hissediyorum. MSI Z370 Krait Gaming anakart ve G.SKILL 3200 MHz ile.

FPS ve sıcaklıklarda bir sıkıntı yok.Yani Competitive gamer olmayan muhtemelen bi fark görmeyecektir biraz abartmışım sanki takıla takıla oynamıyorum amaakendimi oyunun içinde de hissedemiyorum.Biraz oyun tecrübesi olan biri hemen anlar yok hatta tecrübesi olmayan biri bile anlar yardım ...

Yeni konular

Geri
Yukarı