İnşaat aşamasındaki daire tamamlandığında tahmini fiyatı ne olur?

Minimumaydia

Hectopat
İleride böyle bir al sat yapmayı düşünüyorum şu an proje aşamasındaki daireleri kovalıyorum fakat hiç anlamadığım için inşaattaki fiyatıyla tamamlandığındaki fiyatı ne olur analizini yapamıyorum. Bu işin pirleri varsa el atarsa çok sevinirim eğer hakikaten karlıysa ileride düşünüyorum. Proje şudur:

Bunlar da daire standartları ile aynı minimalde aynı mahallede birkaç daire:

Bu dairelere bakarak fiyat çıkarmak mantıklı olur mu? Sizce 8-9 ay sonra bu site tamamlandığında daire fiyatı ne olur?

İleride böyle bir al sat yapmayı düşünüyorum şu an proje aşamasındaki daireleri kovalıyorum fakat hiç anlamadığım için inşaattaki fiyatıyla tamamlandığındaki fiyatı ne olur analizini yapamıyorum. Bu işin pirleri varsa el atarsa çok sevinirim eğer hakikaten karlıysa ileride düşünüyorum. Proje şudur:

Bunlar da daire standartları ile aynı minimalde aynı mahallede birkaç daire:

Bu dairelere bakarak fiyat çıkarmak mantıklı olur mu? Sizce 8-9 ay sonra bu site tamamlandığında daire fiyatı ne olur?

En kötü ihtimalle 400-500 bin fiyatı artar.

En kötü ihtimalle 400-500 bin fiyatı artar.
Hocam onun analizini nasıl yapıyoruz? Var mıdır verebileceğin bir ipucu? Ayrıca en kötü demişsin bunu ''ölüsü'' olarak nitelendiriyorum. Aynı semtte bulunduğu öbür daireleri ele alarak, 2.500.000 olan bu dairenin 3.500.000-4.000.000 arası olmasını beklemek yanlış olur mu mesela?

Yeni konular

Geri
Yukarı