İnsanca yaşamak nedir?

Makaleler
1
Yer
Tomağın Kahve
Daha fazla  
Ben insanca yaşamayı bilmiyorum, arkadaşlar. 7/24 bilgisayar başındayım ve sürekli çalışmak mecburiyetinde hissediyorum. Sürekli para kazanmak ve para kazanabileceğim alanlarda geliştirmek ile meşgul oluyorum. Bir girdaba girdim. Para için yaşıyorum ve asosyalim. Sizlerden insanca yaşamak adına tavsiyeler istiyorum.

Beni aydınlatmak için insanca yaşamayı açıklayabilirsiniz.
Ek olarak insanca yaşamam adına aktivite tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim. Örneğin: "Ayda bir hamama git", "Her sabah koşu yap", "Salı akşamları balkonda çikolatalı puro iç"

Teşekkür ederim, iyi geceler dilerim.

Benim için para ikinci planda. Yaşamak için para lazım evet zaten Dünya'da para derdi olmasa ne çalışan olur nede uğraş. Para kazanmak için insanlar farklı farklı yollara giriyorlar. Tavsiye olarak sen neyden zevk alıyorsan, ne hoşuna gidiyorsa onu yap. 7/24 PC'ye bakmak sana güzel gelebilir aynı şekilde bana da hatta çoğu gence de çünkü güzel bir şey. Her şey elinin altında fakat bundan sıyrılmak gerekiyor yavaştan. Yapmak istediğin bir iş varsa ona yoğunlaşabilirsin, sabahları yürüyüş kesinlikle tavsiye ederim hem vucüt için hem güzel bir aktivite. Genel olarak sen neyden hoşlanıyorsan onu yap, bu kadar.

Ben insanca yaşamayı bilmiyorum, arkadaşlar. 7/24 bilgisayar başındayım ve sürekli çalışmak mecburiyetinde hissediyorum. Sürekli para kazanmak ve para kazanabileceğim alanlarda geliştirmek ile meşgul oluyorum. Bir girdaba girdim. Para için yaşıyorum ve asosyalim. Sizlerden insanca yaşamak adına tavsiyeler istiyorum.

Beni aydınlatmak için insanca yaşamayı açıklayabilirsiniz.
Ek olarak insanca yaşamam adına aktivite tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim. Örneğin: "Ayda bir hamama git", "Her sabah koşu yap", "Salı akşamları balkonda çikolatalı puro iç"

Teşekkür ederim, iyi geceler dilerim.
Nerede yaşadığınızı bilmiyorum ama yaşadığınız yerde illa ki bisiklet yolları ya da yürüyüş yerleri vardır. Oralarda takılabilirsiniz kafanızı boşaltırsınız ve işlerinize döndüğünüzde daha iyi odaklandığınızı fark edebilirsiniz.

Geri
Yukarı