İnsanlar neden bu kadar kırıcı?

Hmm... Geçen de biri bana paramla seni satın alırım demişti. Tüh.
Bir de o Bakkal buradaki bakkalsa ona selam olsun cidden de sözlerine dikkat etmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam ayıptır sorması eğer Technopat Sosyal'de söylediyseniz o konunun linkini atma şansınız var mı? Merak ettim.

Gül geç kral kırdırma o altın kalbini.

Bu konuda kimsenin yapabileceği bir şey yok. Kafaya takmamayı öğrenirsen, böyle bir sorununda kalmaz.

Hocam zaten size sert diyemem (en azından kendi adıma konuşayım). Ben sizin yerinizde olsam gece gündüz emek verip çalıştığım şeye böyle denmesine ben de katlanamam.

Desinler o tuzu kurular bakalım ne yapmışlar sanki kendileri atomu parçalamışlar da sana diyorlar daha iyileri var bunu kimse kullanmaz falan. Boşa yapmışsın diyenlere sor bakayım onlar ne yapmış? Nükleer enerjiyi mi keşfetmişler? Ne yapmışlar. Sorsan toprağa bir fidan bile dikmemişlerdir.

Hocam duvara neyi anlatabilirim ki?

Son düzenleme:
Aynen hocam bende bazen grupta denk geliyorum oylelerine ayar oluyorum insanın gururuna dokunuyor boylelerine ceza verilmeli.
Trol insan yorumu "napim". Asıl ben seni "napim" beyin yetmezliği yaşayan arkadaşım benim.

Geçen konu açtım kasa fanlarim hizli çalışıyor diye adam ne yapayım elimlemi tutayım diyor fani.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…