İnsanlar neden bu kadar kırıcı?

Yazınız çok uzun açıkcası tamamını okumaya üşendim. Gerçek hayatta yaşadıklarınız değil de forumda yazılanları hiç kafanıza takmayın derim. Burda doğal olarak herkes dalgasını geçiyor.
Ayrıca hayat çok kırılgan insanlar için oldukça zordur. Rahat olmaya kafaya takmamaya çalışın.
Örnek verdiğiniz 2000 TL PC toplama yazanlardan ziyade 40000 TL gibi uber rakamlarla PC toplama konusu yazanlarla dalga geçilmeli bence.

Iyi veya kötü emek vermişsiniz, kimsenin öyle konuşmaya hakki yok. Böyle insanlara ceza verilmeli, insanin gerçekten gururuna dokunuyor.

Birisi geçen grupta konu açtı 3000 TL'ye telefon önerisi, ben de Xiaomi Redmi Note 9 Pro dedim. Kaç kişi üzerime geldi, yok onu diyene bakmayın falan... Linç yedim resmen. 10 kişiye yakin kahkaha attılar, ne var bunda bu kadar gülünecek? Tam ben de bu konuyu açacaktım, icimdekileri yazmışsın resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle böyle bir durum gördüğümde karşı çıkıyorum ve mağdur tarafı koruyorum genellikle işe yarıyor.

Genellikle böyle bir durum gördüğümde karşı çıkıyorum ve mağdur tarafı koruyorum genellikle işe yarıyor.

Ben de öyleyim, çok sinir oluyorum. Öylelerine özellikle bu grupta çok fazla.
Artık bunlara da ceza verilmesi lazım, insan gerçekten kırılıyor bazen.

İnsanı insan yapan da bu. Birileri kırıcı olacak ki insan olalım. Herkes iyi kalpli olamaz. Sen bile iyi kalpli olamazsın. Kötü bir gün geçirirsin, birine o sinirle bir şey dersin, al, sen de kırıcı oldun. Bu hayatta olması gereken şeyler, sınavın anlamı bu zaten.

Aynen orası öyle de birisi öneri yapıyor, 10 kişi linc ediyorlar. Başıma geldi. Ne gerek var buna? Onerini yap geç.

İnsanlar değil insanlık kırıcı.

Tamamen yetiştirilme türünde bitiyor insanlık. Artık çocuklar ile ilgilenmemek için yemeğini yemesi için önüne telefon veriliyor. Büyüyünce de bu hale geliyorlar. İnsan olarak biz bu dünyaya göre değiliz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…