İnsanlar neden bu kadar ölücü?

Bu sarellelerin hepsi sizin mi?

Benim değil. Hikayesi hatırladığım kadarıla şöyle:
Normalde Migros 1 kavanoz sarelle alana 1 çikolata veriyormuş ancak sistemde hata olmuş 1 çikolata alana 1 sarelle diye çıkmış. Bir ölücü bunu fark etmiş ancak Migros kasiyerleri izin vermemiş o da gidip jetkasa'dan almış ve bu şaheser ortaya çıkmış(tam doğru olmayabilir ancak hatırladığım kadarıyla hikayenin genel hatları böyle).

Klasik Türk milleti.
Bende yapıyorum. bence mantıklı, bir seyi kim normalinden ucuza almak istemez ki.

Böylelerini cevap yazmadan engelleyin gitsin hocam uğraştığınıza değmez.

Türkiye* milleti.

Her an her ülkede olabilecek bir durum için konu açmışsınız. İnsanların öylesi düşük fiyatlı teklifler sunmasının sebebi bütçelerinin -doğal olarak- kısıtlı olmasıdır diye düşünüyorum. Kısıtlı olmasa zaten bunu yapmazlar. Suçlayıcı bir tavır takınmanın lüzumu yok. Reddeder ve diğer teklifleri beklersiniz.

Ben o kadar da umursamıyorum böyle şeyleri. Empati kurmak gerek. Adamın bütçesi belli ki o kadar ve soruyor olur mu diye. Olmaz deyip geçmek lazım. Bu kadar küçük şeylere takılacaksak işimiz zor zaten.

Dediğinizde haklısınız ama kullandıkları dil pek nazik değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…