İnsanlar neden Papara Troy kart istiyor?

TROY, Bankalararası Kart Merkezi tarafından 2015'te kurulan ve işletilen bir kartlı ödeme sistemidir. Türkiye'nin ilk ve tek yerli ödeme sistemidir. Kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kart hizmeti sunmaktadır. TROY'un açılımı "Türkiye'nin Ödeme Yöntemi"dir.

İsrail ve amerikayı boykot amacıyla istiyorlar.

Mastercard ve Visa'nın İsrail'i desteklediğini düşünüyorlar. Dolayısıyla yerli olan Troy altyapısına geçmek istiyorlar.

Hakız da değiller. En azından yerli.

Troy odeme sistemine gecen arkadaşlar yarin bir gün internetten veya marketten alisveris yaparken hata alirsaniz bizi de bilgilendirin lutfen. Cunku troy odeme sisteminin bircok yerde gecerli olmadigina dair yazilar ve yorumlar okumustum. Eger sorunsuz kullanim sunuyorsa biz de gecelim.

Bazı bankaların Troy logolu kartlara özel avantajlar, kampanyalar sağlaması gibi bunun da benzer bir şey olduğunu düşünmüştüm. Bilgi paylaştığınız ve fikirlerinizi yazdığınız için tek tek teşekkür ediyorum.

@Blackrawen @Swixy @ItsAllGoodman @GT 710 @VENGEANCE ANGEL @Pantheon @dleifteH @havalianonim @Riminir @Travis_Bickle @78175696
Dediğiniz de var. Ziraat geçen ay Troy kartımla toplam 7.500 TL harcadığım için 2.500 TL puan verdi örneğin.

Yeni konular

Geri
Yukarı