İnsanlara nasıl tepki vereceğimi anlamıyorum

insanddfadsf

Femtopat
Daha fazla  
Örnek olarak bugün kıymalı pide alırken pide satıcısı bana bir şaka yaptı ama komik değildi ve garip bir şekilde tebessüm etmeye çalıştım. Nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum ve anlamıyorum çünkü genelde ruhsuz ve donuk bir yüzle gezerim ve kaşlarım çatık olur. Sorum şu; arkadaş canlısı bir esnaf veyahut sıcak kanlı bir insan şaka yaparsa nasıl tepki vermeliyim?

Örnek olarak bugün kıymalı pide alırken pide satıcısı bana bir şaka yaptı ama komik değildi ve garip bir şekilde tebessüm etmeye çalıştım. Nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum ve anlamıyorum çünkü genelde ruhsuz ve donuk bir yüzle gezerim ve kaşlarım çatık olur. Sorum şu; arkadaş canlısı bir esnaf veyahut sıcak kanlı bir insan şaka yaparsa nasıl tepki vermeliyim?
Şaka çöp ise sahte maskeyi koyup gülün geçin hocam şimdi şaka var bi de şaka var. Fırıncıdan yarım saat sonra gel yerine yarın gel şakası yedim ben buna nasıl güleyim şimdi:).

Dostum normal insanlar ne yapıyorsa onu yap. İlla ahahahah diyerek gülmek zorunda da değilsin ama iyi karşılanmayacaktır.

Gulumsemen veya tebessum etmen sonucunda hicbir sey kaybetmezsin ama emin ol gulumsedigin adam uzerinde olumlu bir hava birakirsin o kisiyi bir daha hic gormeyecek bile olsan. O yuzden gulumseyin veya tebessum edin gecin kasmayin bu kadar.

Geri
Yukarı