Inspiron 15-3567 driverları nasıl güncellenir?

Eston37

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10'u lisanslı olarak kullanıyorum ve düzenli güncelleştirmeleri Windows Update üzerinden alıyorum. Fakat birkaç aydır kullanamadığım için tatili fırsat bilip güncellemeleri yapayım dedim. 1909 güncellemesini yapıyor şu an bilgisayar fakat uzun zamandır vaktim olmadığı için IObit uygulamalarını kullanıyordum. Zararlı ve önerilmediğini okuduğum için ve de başka bir yol bilmediğim için sizden bilgi almak istedim. O uygulama neredeyse her şeyin güncellemesini yaptığı için hepsini tek tek nasıl bulabileceğimi ve de ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu yüzden nasıl bir yol izlemem gerektiğini sormak istedim. Öneriniz nedir Windows 1909'u da yükledikten sonra ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Model: Inspiron 15-3567

Son düzenleyen: Moderatör:
DELL'in kendi sitesi üzerinden versiyonları kontrol edeceksiniz. Gerekirse tüm sürücüleri indirip yeniden kurulum işlemi yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı