Instagram açınca rehberdekilere bildirim gider mi?

Alfirk

Kilopat
Merhaba, telefona Instagram indirip e-posta ile üye olursam rehberimdekilere bildirim gider mi? Yani işte şu kişi Instagram'da tarzı?

Telefon numarası ile değil e-posta ile üye olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, telefona Instagram indirip e-posta ile üye olursam rehberimdekilere bildirim gider mi? Yani işte şu kişi Instagram'da tarzı?

Telefon numarası ile değil e-posta ile üye olacağım.

Telefon numarası ile açarsan gider ama e-posta ile açarsan gitmez mesela rehberindeki şu kişi XXX diye kayıtlı diye bildirim gidiyor.

Hayır fakat karşı kişilerin önerilenler listesinde gözükürsünüz.
Takipleşmedikten sonra nasıl tanıdıklarımın öneriler listesinde olabilirim ki?
Gitmez hocam. Telefon numarasını eşitlemediğiniz sürece hiç gelmiyor ama belli bir süre sonra telefon numarası girmenizi istiyor gerçek kişi mi diye.
Telefon numarası eşitlemek nedir hocam ? Nasıl kapanıyor? Aynı şekilde rehber iznini nasıl kapatacağım.

Telefon numarası eşitlemek nedir hocam? Nasıl kapanıyor? Aynı şekilde rehber iznini nasıl kapatacağım.

1653506501940.png

Bu listeden bahsediyorum, takip ettiğin kişilerin takip ettikleri vs. Rehberinizdeki kişilerde buraya düşer fakat onların listesinde gözükür müsünüz bilemiyorum.

Eki Görüntüle 1399542

Bu listeden bahsediyorum, takip ettiğin kişilerin takip ettikleri vs. Rehberinizdeki kişilerde buraya düşer fakat onların listesinde gözükür müsünüz bilemiyorum.
Yok hocam, arkadaş gizlice hesap açacak. Tanıdığı kişilerle etkileşim kurmadıkça hiçbir şekilde tanıyor olabileceklere düşmez.

Ha instagram çakallık yapıp arka planda konumu kullanıp yakınındakilere gösterir mi orası muamma. Bunu asla hiçbirimiz bilemeyiz :D

Neticede telefonun yanında sözlü olarak konuştuğumuz kelimelere göre bile reklam çıkan bir teknoloji çağında yaşıyoruz :) Herşeyi beklerim ben bu çakallardan :D

Telefon numarası eşitlemek nedir hocam? Nasıl kapanıyor? Aynı şekilde rehber iznini nasıl kapatacağım.

Éşitlemek derken numarayi girmediginiz bir Instagram hesabinda belli bir süre sonra bot mu yoksa gercek mi diye uygulama uzerinde uyari veriyor. O sirada telefon numarasi girmeyince kitliyor. Daha sonra orada basliyor muhabbet. Rehber sekronizasyonu var ayarlarda oradan kapatiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı