Instagram arayüzü yenilenmiyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Instagram arayüzüm yeni arayüz değil, telefonumla alakalı da değil çünkü farklı deneme hesapları açınca değişiyor ama ana hesabımda yok. Çok kez yeniden yükledim, olmadı.

164432899_2490448607767779_8570752416049521287_n.jpg

Yenilenmiyor derken, "yenilenme başarısız oldu" gibi bir şey mi yazıyor? Her yeri karalayacaksanız neden ekran görüntüsü paylaştığınızı anlayamadım bu arada.

Yenilenmiyor derken, "yenilenme başarısız oldu" gibi bir şey mi yazıyor? Her yeri karalayacaksanız neden ekran görüntüsü paylaştığınızı anlayamadım bu arada.
Atacağım şimdi farklı bir hesapta nasıl göründüğünü.
Mesela burada altta Reels falan var ama diğer hespta böyle değil, eski arayüz var.

162398831_542774013366936_4023063118404717319_n.jpg

Aynı sorunu başkaları da yaşamış, çözüm bulamamışlar. Instagram'ın destek ekibine yazmak bence en doğrusu.

Kimseyi takip etmezseniz anasayfanız boş olur tabii ki de. Facebook’tan bağlandıysanız arkadaş önerileri çıkar ama.
Olayı yanlış anlamışsınız. Benim anladığım konu sahibinin telefonunda kendi hesabı açıkken sanki yeni güncellemeyi almamış gibi görünüyor. Ama aynı telefonda başka bir hesaba girince Reels güncellemesi gözüküyor. Aşağıya logo falan geliyor örneğin.

Aynı sorunu başkaları da yaşamış, çözüm bulamamışlar. Instagram'ın destek ekibine yazmak bence en doğrusu.

Olayı yanlış anlamışsınız. Benim anladığım konu sahibinin telefonunda kendi hesabı açıkken sanki yeni güncellemeyi almamış gibi görünüyor. Ama aynı telefonda başka bir hesaba girince reels güncellemesi gözüküyor. Aşağıya logo falan geliyor örneğin.

Evet hocam bir sen anladın derdimi. Banım vardı yazamadım.

Geri
Yukarı