Instagram bilgisayardan toplu fotoğraf gönderme

byDesertFox

Hectopat
Yer
%appdata%
Daha fazla  
Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf atılmıyor. Bunun için Vivaldi tarayıcısını indirdim. Ancak şimdi toplu fotoğraf atamıyorum. Bir tane fotoğraf seçtikten sonra "ilerle" demek zorunda kalıyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Her hangi bir tarayıcıdan Instagram'a girip Öğeyi Denetle (CTRL+Shift+C) yaptıktan sonra CTRL+Shift+M kombinasyonu uygularsanız mobil görünüme geçer ve hikaye ve gönderi paylaşabilirsiniz. Fakat henüz 3. parti (Bluestack) yazılımlar dışında çoklu gönderi paylaşamazsınız.

Herhangi bir tarayıcıdan Instagram'a girip Öğeyi Denetle (CTRL+Shift+C) yaptıktan sonra CTRL+Shift+M kombinasyonu uygularsanız mobil görünüme geçer ve hikaye ve gönderi paylaşabilirsiniz. Fakat henüz 3. parti (bluestack) yazılımlar dışında çoklu gönderi paylaşamazsınız.

BlueStacks'da denedim fakat "gönder" diyerek galeriye girdiğimiz zaman bilgisyardaki dosyalar gözükmüyor.

BlueStacks'da denedim fakat "gönder" diyerek galeriye girdiğimiz zaman bilgisayardaki dosyalar gözükmüyor.

Onun için yapılması gereken ayarlar vardır, olmadı bilgisayardaki görselleri önce BlueStacks'a aktarın.
Ben Chrome tarayıcısından rahatlıkla gönderebiliyordum.
Düzeltme: Yanlış anlamışım kusura bakmayın. Ben mesaj atma zannettim.
Hayır doğru yazdınız fakat farkında değilsiniz, gönderi paylaşılabiliyor tarayıcıdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı