Instagram DM bildirimi gelmiyor

Jesusposeidon

Hectopat
Hesabımda bir süredir direct mesajların bildirimini alamıyorum.
Sistemde bildirimler açık, Instagram uygulaması içinde ayarlar kısmından anında ilet bildirimlerinden kontrolü sağladım, orası da açık olmasına rağmen bildirim alamıyorum. Hatta telefondan başka bir hesap açtım ve kullandığım hesaptan yeni hesaba direct mesaj gönderdim bildirimi geldi. Şifre değişikliği yaptım, uygulamayı silip tekrar yükledim. Telefon ile ya da uygulamayla alakalı bir sorun olsa yeni hesaba da direct mesaj bildirimi gelmezdi. Hesabım ile alakalı bir sorun gibi görünüyor . En kısa zamanda sorunu çözeceğiniz ümidiyle.
İlginiz için teşekkürler.

Screenshot_20190429-201052_Instagram.jpgScreenshot_20190429-201100_Settings.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim dün geliyordu bugün gelmez oldu. Benlik bir şey sandım ama başlığı görünce genel bir şey olabilir şu an.
Benim dün geliyordu bugün gelmez oldu. Benlik bir şey sandım ama başlığı görünce genel bir şey olabilir şu an.

Kontrol ettiğimde güncelleme vardı App Store'da. Güncelledim ve denedim 1-2 arkadaşımla, düzeldi benim durumum.

Son düzenleme:

Kontrol ettiğimde güncelleme vardı App Store'da. Güncelledim ve denedim 1-2 arkadaşımla, düzeldi benim durumum.
Mesajı görünce bende güncelledim ama değişmedi hala aynı :/
Kendiliğinden çözüldü 1-2 hafta mesaj gelmedi bugün mesaj bildirimi gelmeye başladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı