Instagram dolandırıcı çekiliş sayfalarından sürekli etiket bildirimi geliyor

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Fotoğraftaki gibi dolandırıcı çekiliş sayfalarından sürekli bildirim geliyor neredeyse her gün gelmeye başladı ve artık rahatsız olmaya başladım, bu bildirimleri nasıl engellerim? hiçbir çekiliş sayfasını takip etmedim, bir şey yapmadım, tuzak linklere tıklamadim. bu sorun çözülebilir mi?

Screenshot_2023-06-06-20-43-08-13_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Fotoğraftaki gibi dolandırıcı çekiliş sayfalarından sürekli bildirim geliyor neredeyse her gün gelmeye başladı ve artık rahatsız olmaya başladım, bu bildirimleri nasıl engellerim? Hiçbir çekiliş sayfasını takip etmedim, bir şey yapmadım, tuzak linklere tıklamadim. Bu sorun çözülebilir mi?

Eki Görüntüle 1809796

Ben bana bir daha yazarsanız sizi siber suçlara şikayet edeceğim dedim o zamandan beri beni etiketlemiyorlar. (1.5 ay falan oldu.)

Fotoğraftaki gibi dolandırıcı çekiliş sayfalarından sürekli bildirim geliyor neredeyse her gün gelmeye başladı ve artık rahatsız olmaya başladım, bu bildirimleri nasıl engellerim? Hiçbir çekiliş sayfasını takip etmedim, bir şey yapmadım, tuzak linklere tıklamadim. Bu sorun çözülebilir mi?

Eki Görüntüle 1809796

Reels videolarının altına yazdığınız yorumlardan bulup etiketliyorlar, tek çözümü hesabınıza etiket atılmasını kaldırmanız.

Geri
Yukarı