Instagram eski kullanıcı adını alma sorunu

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben 2 yıl kadar önce bir Instagram hesabı açmıştım. Daha sonrada o hesabı sildim. O hesapta kullanıcı adım, adım ve soyadım idi. Mesela ''ahmetyilmaz'' diyelim. Şimdi aradan 2 yıl geçti, yine bir Instagram hesabı açtım. Fakat ben o ''ahmetyilmaz'' kullanıcı adını alamıyorum. ''Bunu alamazsın'' diyor. Bakıyorum, benden başka kullanan kimse de yok. Öyle bir kullanıcı adı da gözükmüyor. Zaten soyadım değişik, kimse de yok, alamazlar. Ben o ''ahmetyilmaz'' kullanıcı adını alamıyorum. Ancak sonuna 0 gibi şeyler eklersem, ya da aralara kelimeler eklersem alabiliyorum. Ama ben tek ''ahmetyilmaz'' olsun istiyorum. Ben bu kullanıcı adı sorunumu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Muhtemelen dondurulmuş bir hesaba ait kullanıcı adı olabilir. Bu nedenle görünmez ve alınamaz.

Maalesef ''ahmetyilmaz'' adlı bir hesap İnstagram'da kayıtlı gözüküyor ise o hesap adını almanın bir yolu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…