Instagram giriş kodu durduk yere geliyor

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Az önce Instagram hesabıma bir cihaz giriş yaptı. Ayrıca Messenger kodu geldi. Ne yapmalıyım? Virüs olmadığına eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Instagram hesabıma bir cihaz giriş yaptı. Ayrıca Messenger kodu geldi. Ne yapmalıyım? Virüs olmadığına eminim.
O hesaba bağlı her şifreyi ve o hesabın şifresini değiştirmeni öneririm.

Zaten hepsini değiştirdim 2FA'da açık. Bir de kod gelmiyor Instagram'a girdiğim zaman uyarılarda gördüm ve anladım. Bir gün içinde böyle şeylerin 2 dakikada olması biraz tedirgin etti.

2FA yaptıktan sonra geldi mi mesaj.

2FA yaptıktan sonra geldi mi mesaj.
Zaten mesaj gelmemişti İnstagram da uyarı vermişti. 2FA'yı açıp şifreyi değiştirince gelmedi şu anlık. Okul Teknofest'e katılmak için Google hesaplarımızı ve numaranızı istemişti ondan şüpheleniyorum.

hocam bu ara çok kişide duyuyorum bu olayı sanırım az aktif hesapları bot ile çalmaya çalışıyorlar.

hocam bu ara çok kişide duyuyorum bu olayı sanırım az aktif hesapları bot ile çalmaya çalışıyorlar.
Instagram'a neredeyse hiç girmiyorum. Arkadaşım istemese hesap bile açmadım yani hiç aktif değilim ondan olabilir mi? Bir de Google'dan Messenger kodu geldi neden olabilir?

Büyük ihtimalle birisi hesabınıza girmeye çalışıyor.

Aynı sorunu Microsoft Facebook ve Instagram da yaşadım fakat hiçbir problem yok bot ile hesap patlatacaklarını sanıyorlar.

Aynı sorunu Microsoft Facebook ve Instagram da yaşadım fakat hiçbir problem yok bot ile hesap patlatacaklarını sanıyorlar.
Ama hesaba giriş yapılmış. Bot ile şifre mi unuttum seçeneğini denemekten başka ne yapabilirler ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…