Instagram giyim sayfası önerisi

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Fotoğrafta koyduğum gibi sizin de bizzat satın aldığınız, güvenilir bir sayfa var mı aslında bir sayfa buldum ama m-l var hep Slim fit olduğu için garantilemek için XL almak istiyoruz. Malum orijinallerine o kadar para vermek gereksiz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-22-18-14-08-258_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-03-22-18-14-08-258_com.instagram.android.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_2022-03-22-18-06-28-356_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-03-22-18-06-28-356_com.instagram.android.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2022-03-22-18-06-07-326_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-03-22-18-06-07-326_com.instagram.android.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_2022-03-22-17-45-14-122_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-03-22-17-45-14-122_com.instagram.android.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafta koyduğum gibi sizin de bizzat satın aldığınız, güvenilir bir sayfa var mı aslında bir sayfa buldum ama m-l var hep Slim fit olduğu için garantilemek için XL almak istiyoruz. Malum orijinallerine o kadar para vermek gereksiz.

Kıyafetler hiç zevkime uymuyor.:D

Keşke şunlara logo basmadan üretseler. Şu devirde kapış kapış gitmese bile ben alırdım hepsini.

Hocam sweatshirt için "Rafolden.com" önerebilirim Instagram sayfaları da "rafolden"

Şapka için "leathify.com" Instagram sayfaları da "leathify"

Tasarım olarak gayet güzel tasarımları var ayrıca kalitelide sayılır yani sizin attığınız fotoğraftakilere kıyasla.

Instagram sitesi bilmiyorum ancak giyim ürünlerini N11, GittiGidiyor gibi muhatap bulabileceğiniz sitelerden almanızı öneririm. Eğer illaki Instagram üzerinden almak istiyorsanız Shopier üzerinden satış yapan yerleri tercih edin. Ayrıca arkadaş tarz yorumu değil sadece sayfa sormuş. Zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşın tarzı hakkın da yorum yapmak eleştirmek gibi bir hakkınız yok. Uymuyorsa geçin direkt.

Instagram sitesi bilmiyorum ancak giyim ürünlerini N11, GittiGidiyor gibi muhatap bulabileceğiniz sitelerden almanızı öneririm. Eğer illaki Instagram üzerinden almak istiyorsanız Shopier üzerinden satış yapan yerleri tercih edin. Ayrıca arkadaş tarz yorumu değil sadece sayfa sormuş. Zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşın tarzı hakkın da yorum yapmak eleştirmek gibi bir hakkınız yok. Uymuyorsa geçin direkt.
Teşekkürler hocam zaten genelde yüz yüze ve ya o tarz sitelerden alıyorum fakat bu fotoğraftaki gibi ürünler bulamadım internet üzerinden o yüzden sormuştum ilginiz için ayrıca teşekkür ederim.
Hocam sweatshirt için "Rafolden.com" önerebilirim Instagram sayfaları da "rafolden"

Şapka için "leathify.com" Instagram sayfaları da "leathify"

Tasarım olarak gayet güzel tasarımları var ayrıca kalitelide sayılır yani sizin attığınız fotoğraftakilere kıyasla.
Teşekkürler hocam, bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı